Si do të jenë tre fjalët e para që gjeni, kështu do të jetë viti 2016

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:11 06-01-2016 Si do të jenë tre fjalët e para që gjeni, kështu do të jetë viti 2016 Tre fjalet e para qe do te lexoni, ashtu do te jete viti 2016 per ju

Viti i ri nuk sjell vetëm ngjarje dhe lajme, por edhe lojëra shpejtësie. Dhe kështu është edhe me këtë tabelë, mbushur plot me shkronja. 

Por sipas ideatorit të saj, tre fjalët e para që do të lexoni nga kjo tabelë, do t’ju tregojnë ju sesi do të jetë viti 2016 për ju. Fjalët duken me shikim të parë, janë të ndryshme në çdo rresht. Ju nuk duhet ti gjeni me kërkim. Syri juaj do t’i shohë vetë. Dhe tre fjalët e para që do të shikoni, shkruajini. Ashtu do të jetë viti 2016 për secilin nga ju. Dhe ju thjesht, do të keni një tjetër lojë shpejtësie. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026046991348267
array(1) { ["section"]=> string(74) "si-do-te-jene-tre-fjalet-e-para-qe-gjeni-keshtu-do-te-jete-viti-2016-29292" }