Si do të jetë moti për ditën e sotme (Parashikimi)

Publikuar tek: aktualitet, më 05:46 15-08-2020 Si do të jetë moti për ditën e sotme (Parashikimi)

Për ditën e sotme parashikohet mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira.

Reshje shiu me intensitet të ulët të karakterit lokal në mesditë në zonën veriore dhe pjesërisht në atë qëndrore.

Era do të jetë nga Veriperëndimi-Jugperëndimi me shpejtësi 1-10m/s e shoqëruar me një valëzim të forcës 1-2 ballë.

auto_shtunaaa1597439501.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010281085968018
array(1) { ["section"]=> string(55) "si-do-te-jete-moti-per-diten-e-sotme-parashikimi-217177" }