Si dukej Nora Istrefi në 2008-n kur sapo ishte fejuar me Robert Berishën (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:01 10-03-2017 Si dukej Nora Istrefi në 2008-n kur sapo ishte fejuar me Robert Berishën (VIDEO)

Këngëtarja Nora Istrefi prej vitesh është një figuarë e njohur për ekranin shqiptar, edhe pse ndër vite ka patur një "transformim" në paraqitjen e saj.

Edhe pse i mohon, duket se ndërhyrjet kirurgjike, kanë qenë të pa shmangshme për të arritur një pamje që ka sot.

Ky ndryshim në pamjen e saj, vërehet edhe nga një intervistë për RTK’në e vitit 2008, kur Nora sapo ishte fejuar me Robertin me të cilin tani është e martuar dhe ka një vajzë, Renee.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1834089756012
array(1) { ["section"]=> string(84) "si-dukej-nora-istrefi-ne-2008-n-kur-sapo-ishte-fejuar-me-robert-berishen-video-71461" }