Si duken sot ikonat e kinematografisë Ndriçim Xhepa dhe Rajmonda Bulku: Bashkë mbrëmë për darkë

Publikuar tek: kulture-art, më 06:41 15-10-2016 Si duken sot ikonat e kinematografisë  Ndriçim Xhepa dhe Rajmonda Bulku: Bashkë mbrëmë për darkë

E kush nuk i njeh këto ikona të kinematografisë kaq të dashura për publikun shqiptar?!

E kemi fjalën për Rajmonda Bulkun dhe Ndriçim Xhepën. Dy aktorët mbrëmë kanë darkuar së bashku në një nga ambientet e kryeqytetit shoqëruar nga një mik i përbashkët, Arben Skënderi, pjesë e strukturave të PD.

Bulku u bë pjesë aktive e politikës si deputete e PD në Kuvend por të gjithë e mbajnë mend më shumë për artin e saj sesa për politikën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035507917404175
array(1) { ["section"]=> string(100) "si-duken-sot-ikonat-e-kinematografise-ndricim-xhepa-dhe-rajmonda-bulku-bashke-mbreme-per-darke-56252" }