Si dukeshin Ardit Gjebrea dhe bashkëshortja në vitet e rinisë, pranë tyre dhe gazetari i njohur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:38 16-03-2017 Si dukeshin Ardit Gjebrea dhe bashkëshortja në vitet e rinisë, pranë tyre dhe gazetari i njohur (FOTO)

Ka qenë pikërisht këngëtarja Ronela Hajati ajo e cila ka nxjerrë nga arkivat një foto të të atit, gazetarit të njohur Marash Hajati, pranë së cilit ndodhen dhe Ardit Gjebrea me bashkëshorten e tij Anila.

Kjo foto nuk dihet  se kur është shkrepur, por flet shumë. Gjebra me flokët kaçurrela dhe shumë rinor bashkë me Anilën e cila është veshur me shumë finesë, sot janë prindër të dy fëmijëve të mrekullueshëm.

Ndërsa i ati i Ronelës, gazetar i njohur dhe ish-drejtor i RTSH-së fatkeqësisht sot nuk jeton më.

ronela.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11648297309875
array(1) { ["section"]=> string(105) "si-dukeshin-ardit-gjebrea-dhe-bashkeshortja-ne-vitet-e-rinise-prane-tyre-dhe-gazetari-i-njohur-foto-72095" }