Si duket Angelina Jolie së fundmi, pas ndarjes së bujshme nga Brad Pitt

Publikuar tek: bota, më 13:16 15-08-2017 Si duket Angelina Jolie së fundmi, pas ndarjes së bujshme nga Brad Pitt

Ndarja e Angelina Jolie dhe Brad Pitt bëri bujë në të gjitha mediat botërore.

Në mediat e huaja janë publikuar disa foto të Angelinës me fëmijët e saj dhe të atin Jon Voight, me të cilin i ka afruar raportet pas ndarjes nga Brad Pitt.

Jolie dhe babai i saj po merrnin nga shkolla  vajzën e saj Vivienne, kur është fotografuar rrugëve të Los Angeles.

E veshur me një fustan të gjatë të zi, të thjeshtë, siç mund ta shikoni dhe në foto, ajo duket se  ka humbur shumë peshë dhe ngjan e zbehtë.

Megjithatë Jolie mbete një nga femrat më të bukura të kinematorgafisë. 

ang_2.jpgangdjpsfpag.jpgangelina.jpgan.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kaos dhe panik në stacionin nëntokësor të trenave në Londër, çfarë po ndodh? (VIDEO)
Në Shqipëri familja e kyçte në kasolle dhe e keqtrajtonte, 18-vjeçari shkëlqen në Britani por i kanoset një rrezik »
Article Logic
Execution time: 0.011436223983765
array(1) { ["section"]=> string(76) "si-duket-angelina-jolie-se-fundmi-pas-ndarjes-se-bujshme-nga-brad-pitt-89158" }