Si duket gjiganti superluksoz i Tiranës nga lart (PAMJET SPEKTAKOLARE)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:05 22-02-2017

Këto janë pamjet spektakolare të realizuara me dron mbi Hotel “Plaza”, gjigantin e luksit përuruar vetëm disa muaj më parë.

Xhirimet i ka realizuar Bledi Strakosha dhe menjëherë kanë ngjallur interes pasi bëhet fjalë për një hotel me 5 yje, më luksozin në Tiranë dhe që frekuentohet nga njerëzit e pasur të kryeqytetit si dhe zyrtarët e huaj.

Disa ditë më parë newsbomb.al publikoi një faturë ku tregohej se vetëm 1 shishe ujë kushtonte 6 mijë e 500 lekë në "Plaza”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020520925521851
array(1) { ["section"]=> string(74) "si-duket-gjiganti-superluksoz-i-tiranes-nga-lart-pamjet-spektakolare-69598" }