Si duket “Loro Boriçi”, stadiumi drejt përundimit

Publikuar tek: sport, më 13:10 14-04-2016 Si duket “Loro Boriçi”, stadiumi drejt përundimit

Punimet për stadiumin e Shkodrës, “Loro Boriçi”  janë drejt fundit edhe pse ka patur një vonesë në kontratën e shfrytëzimit nga Bashkia Shkodër.

Këto janë pamjet që tregojnë si duket stadiumi tani që po shkohet drejt finalizimit të projektit.

“Loro Boriçi” ka 17 mijë vende dhe është modeluar si stadiumi më modern në vend, me një investim prej rreth 12 milionë eurosh.

st1.jpg

st2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Atletico Madrid në gjysmëfinale, eliminon Barçën nga Champions League
Deklarata për De Biasin, Duka detyrohet të sqarojë nga e para publikun »
Article Logic
Execution time: 0.0085718631744385
array(1) { ["section"]=> string(52) "si-duket-loro-borici-stadiumi-drejt-perundimit-37678" }