Si e ëma dhe e bija! Shihni sa i ngjan vajza Eli Farës ( Fotot)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:03 13-10-2016 Si e ëma dhe e bija! Shihni sa i ngjan vajza Eli Farës ( Fotot)

Eli Fara dhe e bija Marina Fara kanë kaluar një ditë të këndshme nën shoqërinë e njëra-tjetrës. Eli mbetet po aq rinore dhe e bukur si vite më parë, ndërsa e bija duket se i ka ngjarë në çdo tipar. 

 eli_fara_2_copy.png

eli_fara.png

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023081064224243
array(1) { ["section"]=> string(65) "si-e-ema-dhe-e-bija-shihni-sa-i-ngjan-vajza-eli-fares-fotot-56055" }