Si e nisën 2017-ën dy vajzat biznesmene shqiptare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:43 01-01-2017 Si e nisën 2017-ën dy vajzat biznesmene shqiptare

Përveçse këngëtare, tashmë ato kanë edhe bizneset e tyre, njëra ka kompaninë “Hera” e tjetra është pronare e një butiku luksoz. E kemi fjalën për Rezarta Shkurtën dhe Zajmina Vasjarin.

Dy këngëtaret janë edhe shoqe të ngushta me njëra-tjetrën dhe këtë Vit të Ri e kanë kaluar në Romë, nga ku kanë publikuar edhe këtë foto.

Shkurta ka zgjedhur të lërë Shqipërinë, në kushtet kur edhe bashkëshorti i saj Ermal Hoxha vuan ende dënimin në qeli ndërsa Vasjari, nuk mund të kishte shoqëri më të mirë se kolegia dhe mikja e saj, aq kohë sa është ndarë së fundmi edhe nga ish i dashuri.

Vajzat duken të lumtura dhe mëse të relaksuara në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025237083435059
array(1) { ["section"]=> string(55) "si-e-nisen-2017-en-dy-vajzat-biznesmene-shqiptare-64383" }