Si e priti i madhi Dritëro Vitin e Ri, oksigjeni në hundë dhe një detaj që të ngjeth mishin (FOTOT)

Publikuar tek: kulture-art, më 15:46 04-01-2017 Si e priti i madhi Dritëro Vitin e Ri, oksigjeni në hundë dhe një detaj që të ngjeth mishin (FOTOT)

I madhi Dritëro Agolli e ka pritur Vitin e Ri me oksigjen në hundë por me një dëshirë të madhe për të shijuar çdo çast.

Këto janë fotot e publikuara nga vajza e shkrimtarit dhe tregojnë ngrohtësinë familjare e veçanërisht dashurinë që Dritëroi ka për bashkëshorten e tij Sadijen, që i qëndron pranë në çdo çast.

Megjithatë ka një detaj që të ngjeth mishin më shumë se çdo gjë tjetër në këto foto. Dhe është pikërisht stilolapsi që shkrimtari s’e lëshon nga dora pavarësisht sëmundjes e plakjes.

Këto duar të bojatisura flasin shumë...

ago2.jpg

ago.jpg

ago1.jpg

ago3.jpg

elooooo.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076079368591309
array(1) { ["section"]=> string(102) "si-e-priti-i-madhi-dritero-vitin-e-ri-oksigjeni-ne-hunde-dhe-nje-detaj-qe-te-ngjeth-mishin-fotot-64591" }