Si e shmangën njëri-tjetrin Rama dhe Meta në Pallatin e Brigadave, ua tregojnë këto foto

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:40 28-07-2016 Si e shmangën njëri-tjetrin Rama dhe Meta në Pallatin e Brigadave, ua tregojnë këto foto

Dy partnerët e koalicionit qeverisës, Edi Rama dhe Ilir Meta kanë qenë të pranishëm në ceremoninë e organizuar në Pallatin e Brigadave me rastin e miratimit të reformës në drejtësi, por ata kanë refuzuar të takohen me njëri tjetrin.

Këto foto të sigurara nga ceremonia, tregojnë se si Rama dhe Meta, ndonëse fare pranë njëri-tjetrit, kanë refuzuar të përshëndeten dhe të bisedojnë.

Madje ata janë ulur në distancë të largët, dhe ishte kryeministri ai që kaloi në rreshtin e parë kur kreu i Kuvendit doli të fliste përpara të pranishmëve. 

Lexo edhe:

Rama dhe Meta në të njejtin ambient, refuzojnë të takohen dhe të ulen në krah të njëri-tjetrit

Rama çohet nga vendi i tij për t’u ulur në rreshtin e parë, teksa Meta nga podiumi i përmendte rikthimin në opozitë

13663347_10154995826133765_1619443093_o_copy.jpg

13838346_10154995845468765_337686495_o_copy.jpg

13838498_10154995847128765_622691929_o_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007112979888916
array(1) { ["section"]=> string(93) "si-e-shmangen-njeri-tjetrin-rama-dhe-meta-ne-pallatin-e-brigadave-ua-tregojne-keto-foto-48030" }