Si e thërret Brixhida Kokëdhima burrin e saj politikan

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:33 20-11-2016 Si e thërret Brixhida Kokëdhima burrin e saj politikan

Brixhida Kokëdhima, bashkëshortja e politikanit dhe biznesmenit Koço Kokëdhima ka ndarë këtë foto bashkë me një diçiturë që ka tërhequr mjaft vëmendje.

“Me diellin tim”, shkruan zonja Kokëdhima në foton krah Koços, lumturisht të qeshur... Nuk ka kaluar pa u vënë re edhe eleganca me të cilën janë veshur çifti Kokëdhima.

meee.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091800689697266
array(1) { ["section"]=> string(60) "si-e-therret-brixhida-kokedhima-burrin-e-saj-politikan-60103" }