Si e vuri në lojë Luisi, Sali Berishën me “Qivrymi”-n (BISEDA)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:30 04-08-2016 Si e vuri në lojë Luisi, Sali Berishën me “Qivrymi”-n (BISEDA)

Përveç cilësisë së dobët të fotos, ku është e vështirë të dallohet kanabisi, ajo që ka shkaktuar shumë humor në profilin e ish-kryeministrit, është emri që qytetari dixhital kishte zgjedhur për fshatin.

Ai e quante atë Qivrym, që në fakt nuk ekziston si fshat dhe emri është një “lojë e pistë” e këtij qytetari.

Pasi ka kuptuar mashtrimin, Berisha e ka fshirë emrin e “fshatit fantazmë”, por në internet çdo gjë e lë një gjurmë. 

Screenshot_4.jpg

Screenshot_4_copy.jpg

*Sipër statusi origjinal, poshtë statusi i ndryshuar

 

Biseda me Luisin që bëri lëmsh Berishën:

qivrym.jpg

 

qivrym2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10778188705444
array(1) { ["section"]=> string(56) "si-e-vuri-ne-loje-luisi-sali-berishen-me-qivrymi-n-48716" }