Si gjuhet një femër, leksione nga një pinguin (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:48 23-05-2019 Si gjuhet një femër, leksione nga një pinguin (VIDEO)

 Pinguini me emrin Frazzle është bërë i famshëm në të gjithë botën për mënyrën se si ai gjuan femrat pinguine!

Në serinë e xhiruar ‘The secret Life Of The Zoo’ pinguini që mbahet në kopshtin zoologjik në Angli shihet ndërsa përpiqet që të fitojë një femër. Pinguini në fillim rotullohet rreth femrës, e prek atë dhe këndon në mënyrë erotike.

Pinguinia femër nuk mundi t’i rezistonte ‘flirtimit’ të Frazzle dhe kështu mori famë, duke arritur atë që do.

Leksione për të gjuajtur nga një penguin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036527872085571
array(1) { ["section"]=> string(57) "si-gjuhet-nje-femer-leksione-nga-nje-pinguin-video-165454" }