Si hynë deputetët e Partisë Demokratike sot në Kuvend (FOTO PIKANTE)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:40 11-09-2017 Si hynë deputetët e  Partisë Demokratike sot në Kuvend (FOTO PIKANTE)

Mënyra se si deputetët e Partisë Demokratikë u futën në Kuvend ditën e sotme është mjaft interesante.

Siç vihet re në foto grupi parlamentar i PD-së është vënë në rresht për dy në hyrjen e Kuvendit. Kreu i rreshtit kryesohet nga gratë deputete, Oriela Pampuri dhe Grida Duma. Fotoja është realizuar nga fotografi i Kuvendit, Agim Rama.

Në seancën e sotme parlamentare u prezantua programi qeverisës “Rama 2”, i cili përmbante katër pika.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028067111968994
array(1) { ["section"]=> string(72) "si-hyne-deputetet-e-partise-demokratike-sot-ne-kuvend-foto-pikante-91966" }