Si i pëlqen t’i thërrasin Edi Ramës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:54 05-02-2016 Si i pëlqen t’i thërrasin Edi Ramës

U desh kaq kohë që ta kuptonim se si i pëlqen t’i thërrasin kryeministrit Edi Rama. Dhe këtë e mësuam nga batutat e tij shkëmbyera në Berat me anëtarët e rinj që i bashkohen Partisë Socialiste.

Një vajzë e re duke folur për ndryshimet që kishin ndodhur në qytetin e Beratit në qeverisjen Rama, iu drejtua shefit të kabinetit si “zoti kryeministër” por Rama e ndaloi t’i thërriste kështu.

E reja: Zoti Edi Rama...

Rama: Mos më thirr kështu!

E reja: Më fal, zoti Kryeministër...

Rama: Jo, as zoti kryeministër.

(Vajza hutohet për disa sekonda)

Rama: Më thirr Edi Rama ose kryetar po deshe!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031461954116821
array(1) { ["section"]=> string(41) "si-i-pelqen-t-i-therrasin-edi-rames-31812" }