Si i transformua qyteti i Korçës gjatë transmetimit të ndeshjes Shqipëri-Itali (FOTOT)

Publikuar tek: sport, më 23:27 24-03-2017 Si i transformua qyteti i Korçës gjatë transmetimit të ndeshjes Shqipëri-Itali (FOTOT)

Pazari i vjetër Korçë, gjatë transmetimit të ndeshjes Shqipëri-Itali u transformua, u zbukurua me praninë e tifozëve, shumë prej të cilëve të veshur kuq e zi.

Entuziazmi dhe brohoritjet e tyre i shtuan akoma më shumë bukurinë këtij qyteti.

Në fotot e mbërritura në redaksinë e Newsbomb.al, shfaqen disa momente nga mbledhja e qytetarëve, të cilët panë deri në fund dhe bënë tifo për kuqezinjtë, ndonëse rezultati nuk ishte ai i dëshiruari, ku Shqipëria humbi ndaj Italisë të cilët bënë dy gola në portën shqiptare.

ndeshja-2.jpgxh.jpgxhxh.jpgkorca.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032160997390747
array(1) { ["section"]=> string(90) "si-i-transformua-qyteti-i-korces-gjate-transmetimit-te-ndeshjes-shqiperi-itali-fotot-73054" }