Si ia komunikoi Rama shkarkimin Saimir Tahirit (Foto humoristike)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:30 12-03-2017 Si ia komunikoi Rama shkarkimin Saimir Tahirit (Foto humoristike)

Megjithë bujën e madhe dhe trishtimin e simpatizantëve pas shkarkimit të ministrit Saimir Tahiri, në internet kjo ngjarje është trajtuar edhe me humor.

Është faqja e njohur “Çmendina Dublim” që ka montuar këtë bisedë ku Edi Rama i “komunikon” Saimir Tahirit përmes aplikacionit ËhatsApp….përjashtimin nga grupi “OTR”.

efrwefwe4gthhj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095441341400146
array(1) { ["section"]=> string(69) "si-ia-komunikoi-rama-shkarkimin-saimir-tahirit-foto-humoristike-71663" }