'Si ka mundësi që jam kaq e...?', Rudina Dembacaj zbulon pyetjen që i bën çdo mëngjes Mark Frrokut

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:44 05-09-2020 'Si ka mundësi që jam kaq e...?', Rudina Dembacaj zbulon pyetjen që i bën çdo mëngjes Mark Frrokut Rudina - Marku

Rudina Dembacaj tashmë është një nga personazhet më të kometuar të shoëbiz-it shqiptar.

Aktorja e humorit ka marrë një vëmendje të madhe të mediave rozë, edhe për shkak të lidhjes së saj me ish-deputetin Mark Frroku.

Ata po jetojnë së basku, dhe nga postimet që bëjnë në rrjete sociale, duken shumë të lumtur. Së fundmi Rudina ka publikuar disa foto ku shihet në shoqërinë e Markut, teksa ai e sheh në sy plot emocion.

Krahas fotove Rudina ka zbuluar dhe pyetjen që i bën çdo mëngjes Markut.

"Unë çdo mëngjes kam të njejtën pyetje: Mark si ka mundësi jam kaq e bukur?! Kush e gjen si përgjigjet ai?!"

si.jpg

Ndjekësit nuk kanë nguruar që të japin mendimin e tyre dhe kanë vërshuar me komente, por Rudina ende nuk e ka dhënë përgjgijen e saktë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Surprizon Era Istrefi, ndryshon papritur ‘look’, Nora i lë komentin epik: Mos ta shoh…
Mbani frymën! Vildane Zeneli 'fik' rrjetin me kërcimin e fundit: Tund të pasmet dhe bën lëvizje provokuese në video »
Article Logic
Execution time: 0.012101888656616
array(1) { ["section"]=> string(98) "si-ka-mundesi-qe-jam-kaq-e-rudina-dembacaj-zbulon-pyetjen-qe-i-ben-cdo-mengjes-mark-frrokut-219390" }