Si ka qenë Ermal Fejzullahu i vogël? (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:49 10-01-2016 Si ka qenë Ermal Fejzullahu i vogël? (FOTO)

Sabri Fejzullahu, një këngëtar i njohur në Kosovë, Shqipëri, e diasporë ka publikuar sot për gjithë fansat foton e djalit të tij, Ermalit, që ka ndjekur të njëjtat gjurmë.

Dhe po ta shohësh nuk ka asnjë ndryshim me Ermalin e sotëm. Topolak, i qeshur e flokëzi. Ky ka qenë Ermal Fejzullahu i vogël.

Sigurisht që i ati ka pyetur se kush është, por thuajse të gjithë e kanë gjetur që bëhej fjalë për të.

ermalfejzullahuvogel

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031647920608521
array(1) { ["section"]=> string(46) "si-ka-qene-ermal-fejzullahu-i-vogel-foto-29601" }