Si kanë qenë të rinj Ilir Meta, Monika Kryemadhi, Erion Braçe, Pandeli Majko dhe Fatos Nano (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 14:02 21-03-2016

Partia Socialiste ka hapur arkivat, duke publikuar një video të hershme, të krijimit të Forumit Rinor Eurosocialist. Pikërisht në këtë video shfaqen të rinj, disa nga politikanët e rëndësishëm sot, por edhe ish-politikanë: Ilir Meta, Monika Kryemadhi, Erion Braçe, Pandeli Majko, Fatos Nano.

Një rini krejt ndryshe nga e sotmja, po të mendosh se video është realizuar 24 vite më parë.

Përveç takimit formal  në Pallatin e Kongreseve, të rinjtë janë filmuar edhe duke kërcyer, kënduar, e duke u gostitur me të mirat e kohës.

Nga kërcimi modern i Musa Ulqini, te kënga për përmetaren e Monika Kryemadhit.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0099060535430908
array(1) { ["section"]=> string(100) "si-kane-qene-te-rinj-ilir-meta-monika-kryemadhi-erion-brace-pandeli-majko-dhe-fatos-nano-video-35637" }