Si këto manastire në Greqi nuk keni parë asnjëherë

Publikuar tek: kulture-art, më 22:07 09-05-2017 Si këto manastire në Greqi nuk keni parë asnjëherë

Greqia është e njohur si një nga vendet me numrin me të lartë të manastireve.

Përveç faktit se këto manastire mbulohen nga një mister i përgjithshëm për mënyrën e funksionimit dhe menaxhimit, ato janë dhe resurse të mëdha turistike për vendin fqinj. Por përveç kësaj në Greqi do të gjeni dhe manastiret me pamjet me fantastike që keni parë ndonjëherë.

 

greqi5.jpggreqi6.jpg

GREQI7_copy.jpg

 

GREQI4.jpg

greqi9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077118873596191
array(1) { ["section"]=> string(56) "si-keto-manastire-ne-greqi-nuk-keni-pare-asnjehere-78062" }