Si kjo performancë keni kohë që nuk shihni, shqiptari habit Amerikën (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:56 29-10-2016

Prej vitesh në skenat botërore nuk shohim një performancë të tillë nga një këngëtar mashkull, si kjo e Albert Stanajt në “The Tonight Show” të Jimmy Fallon.

22 vjeçari me orgjinë shqiptare sapo ka publikuar videoklipin e tij të parë, por vokali i tij ka tërhequr vëmendjen e emrave të njohur të muzikës dhe showbiz-it amerikan si Chris Brown, Justin Bieber apo Kim Kardashian.

Stanaj ka qenë i ftuar në emisionin shumë të ndjekur “The Tonight Show” ku ka performuar këngën e tij “Ain’t love strange”. Performanca ka qenë e jashtëzakonshme duke tërhequr vëmendjen e disa mediave dhe portaleve në SHBA.

Tashmë Albert Stanaj është gati për debutimin në tregun amerikan që me shumë ngjasa pas disa vitesh do e dominojë. 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028793811798096
array(1) { ["section"]=> string(79) "si-kjo-performance-keni-kohe-qe-nuk-shihni-shqiptari-habit-ameriken-video-57785" }