Si kurrë më parë, Orinda Huta mbulohet me shami (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:18 06-11-2019 Si kurrë më parë, Orinda Huta mbulohet me shami (FOTO)

Moderatorja e njohur Orinda Huta është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo publikon herë pas herë foto nga daljet publike dhe përditshmëria.

Së fundmi, Orinda ka shkuar në Abu Dhabi, Emiratet e Bashkuara Arabe, së bashku me autoren e programit ‘Check I’, Albana Nanaj.

Ndryshe nga çfarë jemi mësuar ta shohim më herët, moderatorja është shfaqur e veshur me shami për të vizituar një nga xhamitë më të famshme, Sheikh Zayed Mosque.

Teksa ka publikuar disa video në Instastory, Orinda tregon me humor se Albana vazhdon të mendojë që mund ta kishte blerë me më pak para abajan.

Kujtojmë që Huta prej disa kohësh është e angazhuar me emisionin ‘Jo vetëm modë’ në TV Klan.

Screenshot_12.png

Screenshot_14.png

Screenshot_16.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007436990737915
array(1) { ["section"]=> string(58) "si-kurre-me-pare-orinda-huta-mbulohet-me-shami-foto-184942" }