Si nëpër filma, 5 njerëz të zhveshur lakuriq rrëmbejnë familjen me një fëmijë të porsalindur

Publikuar tek: bota, më 19:34 10-11-2017 Si nëpër filma, 5 njerëz të zhveshur lakuriq rrëmbejnë familjen me një fëmijë të porsalindur

Policia ka arrestuar pesë njerëz të zhveshur të akuzuar për rrëmbimin e një familje.

Në skenat e çuditshme, zyrtarët kanë parë grupin pa rroba veshur larg nga vendi i ngjarjes. Të pestat akuzohen për rrëmbimin e nënës, babait dhe fëmijës së saj të porsalindur. Fotot e bera nga një dëshmitar okular shfaqin një grua të zhveshur duke ikur nga policia në temperatura tepër të larta. Policia Royal Montana e Kanadasë tha se nëna, fëmija gjashtë javësh dhe babai ishin rrëmbyer në shtëpi orës 9.30 dhe ishin detyruar të hynin në një BMË kundër vullnetit të tyre.

Zyrtarët thonë se një kalimtar ndihmoi familjen, duke i futur në kamionin e tij para se BMW-ja e bardhë e të dyshuarit të përplasen me pjesën e pasme të kamionit.  Më pas policia arrestoi një burrë, dy gra dhe dy vajza të mitura, të cilët nuk ishin të veshur në kohën e arrestimit. Sakaq policia shton se të gjitha palët njiheshin me njëri tjetrin dhe kjo është konsideruar si një nga pengmarrjet më të çuditshme.

hdfhdfh.jpg

gdfgdfg.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trump dhe Putin shtrëngojnë duart, çfarë ndodhi në takimin mes dy presidentëve (VIDEO)
A ka jetë pas vdekjes? Shkencëtarja e shpjegon njëherë e mirë »
Article Logic
Execution time: 0.013031005859375
array(1) { ["section"]=> string(97) "si-neper-filma-5-njerez-te-zhveshur-lakuriq-rrembejne-familjen-me-nje-femije-te-porsalindur-99108" }