Si nëpër filma, shoferit të kamionit i këputen frenat, situata kthehet në dramatike por ajo që bën në fund është e pabesueshme

Publikuar tek: bota, më 11:17 21-06-2017 Si nëpër filma, shoferit të kamionit i këputen frenat, situata kthehet në dramatike por ajo që bën në fund është e pabesueshme

Një situatë dramatike që një shofer i zoti e ka mbyllur me një fund për t’u duartrokitur.

Videoja që shikoni është xhiruar nga efektiv policie. Në të duket një trailer i madh jashtë kontrollit, të cilit i janë shkëputur frenat në autostradë por shoferi i saj me mjeshtëri e çon kamionin në një segment me rërë të krijuar posaçërisht për makinat që japin probleme me frenat dhe arrin ta ndalojë kamionin i cili kishte dalë nga kontrolli.

Ndiqeni si më poshtë videon e publikuar nga “Makina Ime”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthim i fuqishëm në stacionin qendror të trenave në Bruksel
Sanksionet e SHBA-së ndaj Rusisë hasin pengesë »
Article Logic
Execution time: 0.0093960762023926
array(1) { ["section"]=> string(130) "si-neper-filma-shoferit-te-kamionit-i-keputen-frenat-situata-kthehet-ne-dramatike-por-ajo-qe-ben-ne-fund-eshte-e-pabesueshme-83278" }