'Si ngjalë', Trejsi Sejdini ngacmon fansat me foton e fundit në pishinë, të pasmet në plan të parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:42 04-08-2020 'Si ngjalë', Trejsi Sejdini ngacmon fansat me foton e fundit në pishinë, të pasmet në plan të parë Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini bëhet sërish objekt bisede e mediave rozë.

Miss Universe Albania 2018 di si ta vendosë veten në qendër të vëmendjes dhe të marrë pëlqimin e fansave.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram. Së fundmi bukuroshja ka publikuar një foto tepër sensuale ku shihet e shtrirë anës pishinës, me bikini rozë që i tregojnë format e kolme dhe trupin elegant, si ngjalë.

Trejsi nuk ka zgjedhur të bëjë asnjë koment krahas fotos, por ka postuar vetëm një lule.

sejdini.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010179042816162
array(1) { ["section"]=> string(101) "si-ngjale-trejsi-sejdini-ngacmon-fansat-me-foton-e-fundit-ne-pishine-te-pasmet-ne-plan-te-pare-216071" }