Si nisen kuqezinjtë në Itali, brenda autobusit të kombëtares

Publikuar tek: sport, më 14:58 02-06-2016 Si nisen kuqezinjtë në Itali, brenda autobusit të kombëtares

Jemi brenda autobusit të djemve të kombëtares shqiptare.

Kjo falë Gent Shkullakut që sjell këtë foto me zëdhënësin e FSHF. Ajo çka bie gjithashtu në sy është veshja e futbollistëve në udhëtimin drejt Italisë.

Këmishë të bardhë, kollare të kuqe dhe kostum të zi, kjo është uniforma e djemve  të cilët po udhëtojnë nga Graci për në Bergamo, ku do të zhvillojnë edhe një stërvitje në Stadiumin “Atleti Azurri”. Pasnesër, skuadra do të luajë kundër Ukrainës, miqësoren e fundit përpara nisjes për në Francë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089700222015381
array(1) { ["section"]=> string(65) "si-nisen-kuqezinjte-ne-itali-brenda-autobusit-te-kombetares-42236" }