Si një zonjushë e vërtetë, Inva Mula publikon FOTON e veçantë të vajzës për ditëlindje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:11 30-04-2019 Si një zonjushë e vërtetë, Inva Mula publikon FOTON e veçantë të vajzës për ditëlindje

Sot për sopranon shqiptare me famë botërore Inva Mula është një ditë shumë speciale.

Vajza e saj e vogël, Nina feston ditëlindjen.

Inva ka publikuar në 'Instagram' një foto të vogëlushes, e cila shfaqet si një zonjushë e vërtetë.

Mula e shoqëron dhe me një urim të veçantë, ku shkruan: 'Gëzuar ditëlindjen vajza ime, engjëlli im'.

Kujtojmë që sopranoja e njohur ka dhe një djalë më të madhë, të quajtur Anthony nga martesa me kantautorin Pirro Çako.

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025814056396484
array(1) { ["section"]=> string(92) "si-nje-zonjushe-e-vertete-inva-mula-publikon-foton-e-vecante-te-vajzes-per-ditelindje-162438" }