Si rrallë herë e veshur e gjitha me jeshile, Grida Duma fotografohet krah Elia Zaharias dhe princit Leka

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:33 11-07-2019 Si rrallë herë e veshur e gjitha me jeshile, Grida Duma fotografohet krah Elia Zaharias dhe princit Leka

Mbrëmjen e djeshme në oborrin mbretëror të Princit Leka u mbajt festivali ‘Vox baroque’.

Artistë të talentuar dhuruan performanca si në mesjetë.

Pjesëmarrës kanë qenë shumë personazhe të njohur nga fusha të ndryshme të artit.

Një ndër të ftuarat e çiftit mbretëror, Elia Zaharisë dhe Princit Leka ka qenë edhe ish-deputetja Grida Duma, e cila është shfaqur shumë sharmante me ‘look-un’ e saj.

Ka qenë vetë ajo që ka publikuar disa foto në ‘Facebook’, ku shihet e veshur me një fustan jeshil dhe e rregulluar me class.

‘Një mbrëmje e veçantë nën kujdesin e fisëm të Princit Leka dhe Elias, të cilët me mirëpritjen dhe fisnikërinë e tyre, surprizuan të ftuar nga familjet e mëdha të Gjermanisë, Austrisë e Zvicrës, ndërsa prezantuan Shqipërinë si një vend i bekuar! Falenderime të përzemërta për gjithçka bëjnë me dedikim për Shqipërinë si rrallëkush mund të bëjë’, shkruan ish-deputetja përkrah fotove.

66302258_1343860319112942_1560994804190412800_n (2).jpg

 66602728_1343860282446279_4559470962843582464_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093181133270264
array(1) { ["section"]=> string(110) "si-rralle-here-e-veshur-e-gjitha-me-jeshile-grida-duma-fotografohet-krah-elia-zaharias-dhe-princit-leka-171920" }