Si rrallëherë, Eduart Ndocaj na prezanton vajzën, URIMI i veçantë për ditëlindje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:43 12-07-2019 Si rrallëherë, Eduart Ndocaj na prezanton vajzën, URIMI i veçantë për ditëlindje

Ish-deputeti socialist Eduart Ndocaj, është shumë aktiv në politikë, madje në zgjedhjet e 30 Qershorit kandidoi për bashkinë e Lezhës.

Ndonëse deklaratat e tij politike bëjnë shumë bujë, Ndocaj mundohet ta mbajë larg mediave familjen e tij.

Mirëpo si rrallëherë, Ndocaj ka pulikuar sot një foto të vajzës së tij dhe e ka uruar për ditëlindjen e 16-të.

'Sot vajza e dytë mbushi 15 vjeqe dhe babi e uron edhe 100 te tjera qofsh e lumtur gjithmon bija ime Auguri', shkruan ish-deputeti kaubojs krahas fotos së vajzës, e cila shihet që ka një ngjashmëri mjaft të madhe me Ndocajn.

cdSWZh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073349475860596
array(1) { ["section"]=> string(85) "si-rrallehere-eduart-ndocaj-na-prezanton-vajzen-urimi-i-vecante-per-ditelindje-172020" }