Si rrallëherë, Manastirliu flet për marrëdhënien me vajzat e saj: Një ditë dëshira e së voglës më habiti

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:33 14-10-2019 Si rrallëherë, Manastirliu flet për marrëdhënien me vajzat e saj: Një ditë dëshira e së voglës më habiti

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka folur për herë të parë për marrëdhënien që ka me dy vajzat e saj.

E ftuar pasditen e sotme në e “Ftesë në 5”, Manastirliu pranoi se vet pozicioni dhe përkushtimi ndaj punës bëjnë që të mos e shkëpusë celularin nga dora edhe gjatë kohës që është në shtëpi, e kjo duket se nuk pritet shumë mirë nga vajzat.

Krahas kësaj, ministrja ndau një detaj personal, duke treguar se dëshira e vajzës së vogël drejtuar Babagjyshit të Vitit të Ri, ishte që celulari i saj të mos funksiononte më.

“Po prisja të më thoshte ndonjë kukull, ndonjë libër, këto gjërat që fëmijët zakonisht kërkojnë”, u shpreh Manastirliu.

Ajo gjithashtu i bëri apel të gjitha grave të kontrollohen për të parandaluar kancerin e gjirit.

Screenshot_15.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.044425964355469
array(1) { ["section"]=> string(109) "si-rrallehere-manastirliu-flet-per-marredhenien-me-vajzat-e-saj-nje-dite-deshira-e-se-vogles-me-habiti-182041" }