Si rrallëherë ndodh, Eni Çobani DEDIKIM emocionues për mamanë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:32 29-06-2019 Si rrallëherë ndodh, Eni Çobani DEDIKIM emocionues për mamanë

Ndonëse është një personazh publik, juristja e njohur Eni Çobani mundohet të mos e prononcojë në media jetës e saj private.

Mirëpo si rrallëherë, ditën e sotme, juristja ka publikuar një foto të nënës së saj dhe ka bërë një dedikim special.

Eni thotë se gjithçka ajo ka arritur është falë nënës së saj.

‘Nese une sot jam kjo qe jam, jam fale mesimeve te tua modelit tend te perkryer dhe shpirtit te bardhe qe na ke edukuar
Pra ti je gjithcka ne nje fjale Mam ti dhe babi jeni fati me i madh i jetes time’, shkruan Eni krahas fotos së nënës në Instagram.

jk.png

Eni.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096700191497803
array(1) { ["section"]=> string(67) "si-rrallehere-ndodh-eni-cobani-dedikim-emocionues-per-mamane-170287" }