Si sot 11 vjet më parë është martuar ky personazh i njohur shqiptar, zbulon dialogun kulminant me të shoqen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:19 04-09-2016 Si sot 11 vjet më parë është martuar ky personazh i njohur shqiptar, zbulon dialogun kulminant me të shoqen

Një ditë e veçantë sot për aktorin e njohur të humorit, njëkohësisht koordinatorin e PD Julian Deda. Juli, si sot 11 vjet më parë është martuar por pavarësisht viteve e mban mend shumë mirë dialogun kulminant me bashkëshorten e tij.

Dhe s’ka sesi mos ta mbajë në fakt, pasi është edhe më i rëndësishmi i ceremonisë.

“Kjo foto u shkrep si sot 11 vjet më parë.

Dialogu i asaj dite:

Unë: A do ti të bëhesh bashkëshortja ime?

Ti: Po.

Unë: Gjithsesi e dija që do thoje PO, por duhej te te pyesja se ashtu e do rregulli.

P.s. Te dua shumë”, shkruan Juli.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027723073959351
array(1) { ["section"]=> string(112) "si-sot-11-vjet-me-pare-eshte-martuar-ky-personazh-i-njohur-shqiptar-zbulon-dialogun-kulminant-me-te-shoqen-51820" }