Si stërvitet Çiljeta? Shikoni këtë video

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:55 13-04-2016

Sezoni i verës po afron dhe personazhet e njohur te showbiz duan të jenë sa më në formë, për të qenë kështu edhe sa më prezentë në sytë e publikut, sidomos gjatë koncerteve.

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është një nga personazhet që i kushton shumë rëndësi formës së saj fizike. Dhe ja teksa e shohim në këtë video duke u stërvitur fort në palestër.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041666030883789
array(1) { ["section"]=> string(45) "si-stervitet-ciljeta-shikoni-kete-video-37598" }