Si t’i transformoni të mbathurat me vrimë, video humor me brekët e Shukriut

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:35 16-05-2016

Videoskandali i Shukriut dhe të mbathurat me vrimë janë kthyer në objekt humori në rrjetet sociale.

Perveç batutave lidhur me të mbathurat me vrimë, tashmë kanë nisur të qarkullojnë edhe video që sjellin përmes ironisë e humorit  "të mbathurat e famshme" të Shukriut.

Kjo është video e fundit në të cilën tregohet se si mund ti transformojmë të mbathurat e meshkujve dhe ti përdorim ato jo vetëm si të mbathura.

Edhe pse Shukriu i kishte të gjata për të gjithë të tjerët ka një mënyrë sesi t’i transformojnë të mbathurat me vrimë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030999898910522
array(1) { ["section"]=> string(80) "si-t-i-transformoni-te-mbathurat-me-vrime-video-humor-me-breket-e-shukriut-40609" }