Si të marrësh një Iphone 6s falas në Amazon, truket që bënë namin

Publikuar tek: bota, më 18:46 22-08-2017 Si të marrësh një Iphone 6s falas në Amazon, truket që bënë namin

Një truk që po bëhet në Amazon, i tërheq njerëzit që të shkëmbejnë Iphone 6s me një të telefon tjetër por në fakt e vërteta është se marrin një një kuti argjile.

Kjo është ajo që po ndodh me njerëzit që blejnë iPhone në Amazon. Por nuk është e gjitha ajo që duket.

Nëse shihni komente me një yll në Amazon kundrejt një iPhone 6s të hapur 128GB, do të shihni se ka shumë njerëz që marrin argjilë në një kuti iPhone, në vend të një telefoni të vërtetë.

Ndërsa kërkonte një iPhone të hapur në këtë faqe interneti, inxhinierja e softuerit Cory Klein e kuptoi të gjithen.

Ai tha se 'viktimat' po krijojnë llogari të reja për të blerë iPhone nga një shitës i ligjshëm dhe pastaj shkëmbejnë telefonat e vërtetë për argjilën pasi ta kenë dorëzuar.

Ata pastaj vendosin fotot e tyre dhe shpërndajnë ankesat në Amazon.

gsdggsdsd.png

sdgdsgdsgsdgsdgsd.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010557889938354
array(1) { ["section"]=> string(70) "si-te-marresh-nje-iphone-6s-falas-ne-amazon-truket-qe-bene-namin-89851" }