Si u mbush Uashingtoni me dëborë brenda 2 ditësh (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 15:05 25-01-2016

10 shtete në SHBA kanë deklaruar se janë në gjente emegjente pas rreshjet e dëborës e cila ka arritur deri në një metër në Uashington.

Një video nga kryeqyteti i SHBA-së tregon se si Uashingtoni mbushet me dëborë brenda 2 ditësh.

Ndërkohë që Amerika është mbushur me dëborë, ka disa njërës të cilët zhyten në dëbore dhe tentojnë të notojnë, ndërsa përvec njerësve, edhe kafshët filluan të lozin me dëborën…

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohen 2 shqiptarë për vrasjen e një shtetasi gjeorgjian, në kërkim 2 të tjerë
Cameroon, shpërthejnë 4 kamikazë, të paktën 29 të vdekur, 30 të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.01358699798584
array(1) { ["section"]=> string(60) "si-u-mbush-uashingtoni-me-debore-brenda-2-ditesh-video-30894" }