Si u pa protesta në rrjetet sociale, humor dhe ironi me protagonistët (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:26 08-12-2015 Si u pa protesta në rrjetet sociale, humor dhe ironi me protagonistët (Foto)

Partia Demokratike zhvilloi sot protestën e paralajmëruar kundër qeverisë, përpara godinës së Kryeministrisë.

Megjithatë, në rrjetet sociale nuk kanë munguar as në këtë rast ironitë dhe batutat me ‘memet’ e shpërndara nga qytetarët.

Sigurisht që vëmendjen kryesore e zuri bunkeri që u përfshi nga flakët dhe protestuesit të hipur mbi të. 

12345453_10153457104638371_7708243480491207647_n.png

12308569_10153457047153371_1163668108425390771_n.jpg

12313790_10153457009178371_1919875037489987078_n.jpg

12341373_930723637019348_6133116915008558174_n.jpg

12308712_858038530980963_7238260347106453595_n.jpg

12308714_10153457050183371_2115321480365236760_n.jpg

12310638_858097040975112_6862358958596027196_n.jpg

12348135_858023300982486_1790705303738187170_n.jpg

12313884_931112090313836_5798462193885404496_n.jpg

12345590_957928200909730_4701586105890383661_n.jpg

10409134_957850294250854_6237947655687786447_n.jpg

12314072_397367570472417_2246098026104316354_n.jpg

*'Memet' janë marrë nga faqe të ndryshme në rrjetet sociale dhe nuk pasqyrojnë qëndrimet e redaksisë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02888298034668
array(1) { ["section"]=> string(79) "si-u-pa-protesta-ne-rrjetet-sociale-humor-dhe-ironi-me-protagonistet-foto-27258" }