Si u vra për një femër me plumb në zemër i riu. Sherri me kosovarin dhe kërcënimi: S'do jetosh më shumë se 24 orë

Publikuar tek: aktualitet, më 07:00 11-07-2015 Si u vra për një femër me plumb në zemër i riu. Sherri me kosovarin dhe kërcënimi: S'do jetosh më shumë se 24 orë Makina e viktimës

Edmond Thodhori u vra në makinën e tij, për një femër. 32-vjeçari u qëllua me një plumb në zemër në orët e para të mëngjesit të së premtes. Dyshohet që autorët të jenë shokët e një djali nga Kosova, me të cilin u konfliktua Thodhori. Ngjarja ndodhi në rrugën  Turizëm-Kanali i Çukës.

5 persona mendohet se i kanë zënë pritë. Fillimisht ata e kanë goditur me shkelma e shkop, e më pas e kanë vrarë. Personat u larguan menjëherë në drejtim të një kompleksi, duke hmbur gjurmës. Policia kërkoi por nuk arriti të kapë asnjë prej tyre.

Një dëshmitar tha se 32-vjeçari kishte ngacmuar një femër, në shoqërinë e një kosovari. Thodhori së bashku me shokët e tij e kishte rrahur pushuesin, duke i thyer edhe njërin dhëmb, por kosovari e ka paralajmëruar me fjalët “Nuk do jetosh më shumë se 24 orë’’

makinathodhori2

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Asgjesohen 2662 rrënjë kanabisi në Krujë, policia në kërkim të autorëve
Barinjtë sherr në mal, më i riu humb jetën »
Article Logic
Execution time: 0.012912034988403
array(1) { ["section"]=> string(117) "si-u-vra-per-nje-femer-me-plumb-ne-zemer-i-riu-sherri-me-kosovarin-dhe-kercenimi-s-do-jetosh-me-shume-se-24-ore-15867" }