Siç nuk e keni parë, Arilena Ara publikon FOTO me bikini

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:53 15-06-2019 Siç nuk e keni parë, Arilena Ara publikon FOTO me bikini

Arilena Ara është një nga këngëtaret shqiptare më të suksesshme që ka spikatur me talentin e saj, veçanërisht me këngën 'Nëntori'.

Ajo ka dalluar gjithmonë për thjeshtësinë e saj dhe mospërdorimin e shpeshtë të make-up.

Mirëpo, së fundmi bukuroshja i ka surprizuar të gjithë duke publikuar disa foto me bikini.

Këngëtarja ka filluar pushimet dhe nga vendodhja e shënuar, mësohet se ka zgjedhur Shtetet e Bashkuara të Amerikës, konkretisht në Californi.

Screenshot_19.png

Screenshot_20.png

Screenshot_18.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024707078933716
array(1) { ["section"]=> string(62) "sic-nuk-e-keni-pare-arilena-ara-publikon-foto-me-bikini-168360" }