Siç nuk e keni parë kurrë më parë, shihni si tërheq vallen politikanja e PS (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:31 14-03-2017 Siç nuk e keni parë kurrë më parë, shihni si tërheq vallen politikanja e PS (VIDEO)

Sekretarja e Partisë Socialiste Elisa Spiropali, gjatë ditës së sotme ka marrë vallen mes të rinjsh në aktivitetin që u zhvillua në Farkë.

E kemi parë Spiropalin gjithmonë në rolin e politikanes, por sot në Ditën  e Verës e shohim ndryshe, krejt të çlirët duke kërcyer mes të rinjsh e të rejash të FRESSH.

Epo në këtë formë se kishim parë kurrë politikanen e cila ka dhe një tjetër talent, di të jetë një valltare e zonja.  

 

#DitaVerës #LiqeniFarkës #SuperFresshTirana ??

A post shared by elisa spiropali (@elisa_spiropali) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090899467468262
array(1) { ["section"]=> string(86) "sic-nuk-e-keni-pare-kurre-me-pare-shihni-si-terheq-vallen-politikanja-e-ps-video-71906" }