Sidrit Bejleri me Ilir Hoxhollin bashkë në xhaminë e Mekës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:55 07-09-2016 Sidrit Bejleri me Ilir Hoxhollin bashkë në xhaminë e Mekës

Këngëtari i njohur shkodran Sidrit Bejleri dhe Ilir Hoxholli ish aktivist i “Fundjava Ndryshe” kanë shkuar në xhaminë e shenjtë në Mekë.

Nga aty kanë shkrepur edhe këtë foto ndërsa janë lutur për të gjithë. “Me Sidritin, një lutje për të gjithë miq... Mbarësi, shëndet, besim, Zoti ju ruajt!”, shkruan Hoxholli.

Këngëtari shkodran është një besimtar i devotshëm e fesë islame ashtu sikurse edhe ish aktivisti i nismës bamirëse.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12459301948547
array(1) { ["section"]=> string(64) "sidrit-bejleri-me-ilir-hoxhollin-bashke-ne-xhamine-e-mekes-52156" }