Sigurisht që s’do e njihni këtë vajzë të famshme shqiptare, ka bërë namin me operacione (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:52 27-11-2016 Sigurisht që s’do e njihni këtë vajzë të famshme shqiptare, ka bërë namin me operacione (FOTOT)

Nëse s’e njihni s’keni fare faj. “Fajin” e kanë operacionet e shumta plastike që e kanë transformuar modelen e njohur shqiptare me banim në Amerikë, Vildane Zeneli.

Sipas Express, me ndihmën e kirurgëve, ajo ka mollëza më të theksuara, vetulla më të larta, hundë më të vogël dhe më të rregulluar, si dhe buzë më mishtore. Të gjitha këto ndërhyrje në fytyrë.

E kur jemi te vithet, gjithashtu përflitet se i ka të mbushura, ndërsa për gjoks të madh, e gjithë kjo sakrificë për t’u dukur më e bukura dhe më e mira, Vildanës i ka kushtuar kohë, por edhe mjaft para.

E duket se të gjitha këto i ka bërë për të realizuar synimin e saj për të pushtuar industrinë e modës në USA. Në fakt, ia ka dalë mrekullisht!

Para operacioneve:

auto_vildane-221440520911.jpg

auto_vildane-121440520909.jpg

Pas operacioneve:

vildane222.jpg960full-vildane-zeneli.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023045063018799
array(1) { ["section"]=> string(98) "sigurisht-qe-s-do-e-njihni-kete-vajze-te-famshme-shqiptare-ka-bere-namin-me-operacione-fotot-60842" }