Silvi Zhuri, kush është tutorja shqiptare 22-vjeçare (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:10 12-09-2015 Silvi Zhuri, kush është tutorja shqiptare 22-vjeçare (FOTOT) Silvi Zhuri

Shfrytëzonte për prostitucion vajza minorene, por ka përfunduar në prangat e policisë. Një histori e pabesueshme për një vajzë vetëm 22 vjeç dhe që ndjek një shkollë të lartë, farmaci, por drejtonte njëkohësisht një nga rrjetet e prostitucionit në Tiranë.

Silvi Zhuri është arrestuar, por në kërkim është bashkëpunëtorja e saj A.D.  Bashkë me to punonte edhe F.Xhemali (Kuçi), e cila ishte arrestuar që në muajin maj për shfrytëzimin e minorenes F.Gj.Pas operacionit ‘’Tallava 2015’’, efektivët realizuan një të dytë, të koduar me emrin e saj ‘’Silvi’’, ku vunë në pranga 22-vjeçaren.

Po si punonte 22-vjeçarja? Sipas të dhënave paraprake, Silvi Zhuri i prezantonte vajzat minorene nëpër lokalet me muzikë tallava me klientë të ndryshëm. Në këmbim të seksit, vajzat paguheshin nga 100 euro.

Silvi fillimisht miqësohej me vajza 16-18 vjeç, të cilat i ftonte për darka. Më pas shkonin në lokale tallavaje, ku i prezantonte me meshkujt mbi 40 vjeç. Pasi binin dakord, Silvi Zhuri përcaktonte me saktësi se sa do kushtonte marrëdhënia seksuale mes klientëve dhe minoreneve.

silvizhuri4

silvizhuri3

silvizhuri2

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Divorci i Aurela Hoxhës/ Zbulohet arsyeja dhe padia e bashkëshortit: Na dëmtoi rëndë nga ana morale
Shehaj zbardh rezultatet e para kundër informalitetit: Konfiskuam 590 biznese »
Article Logic
Execution time: 0.013509035110474
array(1) { ["section"]=> string(63) "silvi-zhuri-kush-eshte-tutorja-shqiptare-22-vjecare-fotot-20597" }