Silvio Berlusconi shtrohet me urgjencë në spital, i ndodh e papritura

Publikuar tek: bota, më 14:19 29-04-2017 Silvio Berlusconi shtrohet me urgjencë në spital, i ndodh e papritura

Ish-kryeministri italian, Silvio Berlusconi është rreth të tetëdhjetave por një ndodhi e papritur ka bërë që ai të përfundojë në spital.

Mësohet se Berlusconi ka përplasur kokën në tokë pasi ishte penguar në një tapet.

"Asgjë me rendësi", deklaroi për mediat italiane mjeku që u kujdes për shëndetin e ish-kryeministrit italian. 

Ai u dërgua në një spital të Milanos rreth orës katër të mëngjesit të sotëm, ndërkohë që është parë të dalë gjatë mesditës së sotme. Mesa duket gjendje nuk ka qenë e rëndë ndaj mjekët kanë vendosur që ta nxjerrin nga spitali.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011224985122681
array(1) { ["section"]=> string(74) "silvio-berlusconi-shtrohet-me-urgjence-ne-spital-i-ndodh-e-papritura-76872" }