Simpantizanti i PD-së publikon foton me simptoma dhe jep këtë mesazh

Publikuar tek: aktualitet, më 12:22 28-05-2017 Simpantizanti i PD-së publikon foton me simptoma dhe jep këtë mesazh

Dhjetra të helmuar mbetën dje gjatë mitingut të Partisë Demokratike para Kryeministrisë midis së cilëve mbështetës dhe lideri i kësaj partie.

 

Oligert Musta, është i riu, që tregon se nuk ndalet edhe pse pati skuqje e kruarje të fytyrës dhe syve.

 “Ju mendoni që i nënshtrohem helmimit tuaj???!!!
Le të djegin sytë, le të dhembë koka, unë nuk dorëzohem ✌ ✌”-, shkruan simpatizanti.

Musta së bashku me shumë të rinjë kanë qenë dje pjesë e çeljes së fushatës elektorale të PD-së, duke u prekur kështu nga helmi që lëndoi mbi 70 persona.

18763370_133889543828878_757499402_n.jpg

18762274_133888860495613_1646148003_n.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mesila Doda “harron” zgjedhjet, pozon me dashuri krah bashkëshortit (FOTO)
Java që lamë pas shira të rrëmbyeshëm, zbuloni surprizat e motit nga dita e hënë »
Article Logic
Execution time: 0.010919094085693
array(1) { ["section"]=> string(74) "simpantizanti-i-pd-se-publikon-foton-me-simptoma-dhe-jep-kete-mesazh-80265" }