Simpatizantët e LSI të zhgënjyer që votuan kandidatët e majtë: Na u thaftë dora

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:30 22-06-2015 Simpatizantët e LSI të zhgënjyer që votuan kandidatët e majtë: Na u thaftë dora Komentet e simpatizanteve të LSI ne rrjetet sociale

Pas daljes së rezultateve ç’ka sollën vota për LSI si forcë partiake por humbjen e kandidatëve të saj në disa nga bashkitë ku ata pretendonin fitoren, duket se simpatizantët e kësaj force politike janë zhgënjyer.

Inatin ata e kanë me kandidatët e PS pasi në rrjetet sociale pas këtyre rezultateve ka nisur të qarkullojë një “teori" sipas së cilës votat e LSI shkuan për kandidatët e PS-së por nga ana e saj, PS duket se nuk është interesuar dhe aq fort për fitoren e kandidatëve të LSI.

“Na u thaftë dora që votuam një këlysh të PS”, shkruajnë ata nëpër rrjetet sociale ku tashmë kryefjala është rezultati i zgjedhjeve lokale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011915922164917
array(1) { ["section"]=> string(84) "simpatizantet-e-lsi-te-zhgenjyer-qe-votuan-kandidatet-e-majte-na-u-thafte-dora-14370" }