Simpatizantët rrethojnë shtëpinë e Tahirit, ç’po ndodh tani te “Kodra e Diellit” (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:44 19-10-2017 Simpatizantët rrethojnë shtëpinë e Tahirit, ç’po ndodh tani te “Kodra e Diellit” (FOTOT)

Simpatizantë të shumtë të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri janë mbledhur në shtëpinë e tij te “Kodra e Diellit”.

Qytetarët dhe simpatizantët kanë njoftuar njëri-tjetrin dhe po mblidhen gjithnjë e më shumë përpara shtëpisë së Tahirit në shenjë mbështetjeje të plotë për ish-ministrin ndërsa pritet të nisë mbledhja e Këshillit të Mandateteve dhe Imunitetit në orën 19:00.

saammmm.jpg

saimi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0040290355682373
array(1) { ["section"]=> string(89) "simpatizantet-rrethojne-shtepine-e-tahirit-c-po-ndodh-tani-te-kodra-e-diellit-fotot-96468" }